Linda Casa Em Tarituba Villa
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Privát strand Strand hozzáférés | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
A tóra kilátást nyújtó Linda Casa Em Tarituba Villa Paraty vendégeit a csak 1 km-re található Tarituba meglátogatására invitálja.
A Coconut Beach nagyjából egy 10 perces autóútra, a Saint Goncalinho pedig autóval nagyjából 5 percnyi vezetésre helyezkedik el a szálláshelytől.
A Paraty városi nyaraló fürdőszobái külön WC-t és zuhanyzót is magukba foglalnak.
A 2 hálószobás szálláshely önellátó felszereltséggel, többek között teljesen felszerelt konyhával, valamint étkezővel várja a vendégeket. A helyszíni önellátáshoz hűtő és sütő is biztosított. A Linda Casa Em Tarituba Villa szomszédságában található Fran's Restaurante brazil ételek megkóstolására invitálja a vendégeket.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Elektromos vízforraló
- Konyhaedények
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Kert
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Vasaló eszközök
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Linda Casa Em Tarituba Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Linda Casa Em Tarituba Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
Mekkora a Linda Casa Em Tarituba Villa befogadóképessége?
A Linda Casa Em Tarituba Villa akár 8 fő befogadására is alkalmas. - ❓
A Linda Casa Em Tarituba Villa kínál konyhai felszereltséget?
Ez a Linda Casa Em Tarituba Villa kávé/tea készítővel, hűtővel és sütővel felszerelt teljesen felszerelt konyhát kínál. - ❓
A nyaraló élvezetes kilátást kínál?
A nyaraló tóra néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Linda Casa Em Tarituba Villa területén tartózkodunk?
Paraty nevezetességei közé tartozik a Tarituba és a Coconut Beach, amelyek 1 km-re, illetve 4 km-re találhatók a Linda Casa Em Tarituba Villa területétől. Ezenkívül a Saint Goncalinho (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.